About Us

ZAMANINDA BAKIM, ZAMAN KAZANDIRAN BAKIM!

Otomotiv sektörü için yeni nesil bakım ürünleri geliştiren Grossbecher, bakım ve onarım süreçlerini hızlandırırken, aynı zamanda yüksek kalitesiyle hem araç sahiplerine hem de servislere en sağlıklı çözümleri sunuyor. Grossbecher ürünleri, zamandan ve insan gücünden tasarruf sağlıyor.

Sarf, katkı ve sprey grubu olarak tüketiciye farklı ve özel seçenekler sunan Grossbecher, kısa sürede tercih edilen bir marka olmayı başardı. Servislerin, müşterilerine beklentilerin üzerinde bir kaliteyle, mümkün olan en kısa sürede ve maksimum verimlilikle hizmet vermesine destek oluyor.

Günlük bakım, onarım işlerini de hızlandıran yağlama, pas sökücü ve KrakeX5 spreyleri sayesinde sadece araç sahiplerinin ve servislerin değil herkesin hayatını kolaylaştırıyor.
Yurt içinde yurt dışında bayilikler kanalıyla tüketiciye ulaşan Grossbecher’in, Ar-Ge çalışmaları ve ürün geliştirme süreçleri devam ediyor. Hedefi, otomotiv alanında süreçleri daha da kolaylaştıran, yüksek performanslı yepyeni ürünler geliştirmek.

Korur, kolaylaştırır.
Temizler, hızlandırır.

 

Grossbecher’in zengin dünyası, araçların tüm ihtiyacı.

İLETİŞİMEGEÇ!


Otomotiv sektörü için yeni nesil bakım ürünleri geliştiren Grossbecher, bakım ve onarım süreçlerini hızlandırırken, aynı zamanda yüksek kalitesiyle hem araç sahiplerine hem de servislere en sağlıklı çözümleri sunuyor.

Mail:

info@grossbecher.com

Telefon:

+90 (216) 572 34 48

Adres:

Şerifali Mah. Büyükyavuz Sok.

Quant Residance A Blok No 31

Kat 2 Daire 12 Ümraniye-istanbul

Bize Yazın!